Kandil Mesajları, Mevlit Kandili, Miraç Kandili, Berat Kandili,

 1. Allah'ın adıyla başladığınız her işinizde başarılar dilerim. Kandiliniz mübarek olsun
 2. Allah'ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiride an bu gece. Hayırlı kandiller...
 3. Allah'ın nimet, rahmet ve mağfiretinin müminlere bol bol ihsan edildiği gece manasına gelen Regaib Kandili'nde, bir yıllık yaşantımızı, ibadetlerimizi ve iyiliklerimizi iyi düşünecek ve ona göre hayatımıza çekidüzen vererek samimi bir teslimiyetle nefis muhasebesine gireceğiz. Bu gece hayırlı bir gece, yüreklerimiz ibadetle çarpsın, gönüllerimiz bir olsun.. Kandiliniz mübarek olsun!
 4. Allah'ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun..
 5. Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.
 6. Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Hayırlı kandiller..
 7. Beraat kandilin mübarek olsun. Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.
 8. Beraatin, hayatımıza yeni ufukların açılmasına vesile olması dileğiyle..
 9. Bin aydan daha hayırlı bu mübarek gecenin büyüsüne kapılmanız dileğiyle Miraç kandiliniz mübarek olsun..
 10. Bin aydan daha hayırlı bu mübarek gecenin büyüsüne kapılmanız dileğiyle, kandiliniz mübarek olsun..
 11. Bin damla serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk dolsun günlerine, binbir hayalin gerçekleri bulsun, her türlü duaların kabul olsun, kandilin mübarek olsun.
 12. Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaşlarını bile tebessüme çevirsin. Kandiliniz mübarek olsun.
 13. Biçarelere, dul ve aceze hatunlara bakmak için çalışıp, çabalayan kimsenin; gece sabaha kadar namaz kılan, her gün oruç tutan, meydan-I gazada cihad eden gibi Allah yanında rütbesi vardır.
 14. Borçlarımızdan, ceza ve günahlarımızdan kurtulmak için bu gece dua edelim.. Allah affeden ve bağışlayandır, unutmayalım.. Eller semaya kalkıp, yürekler bir atınca bu gece, gözler sevinç yaşlarıyla dolacak.. Kandiliniz mübarek, dualarınız kabul olsun...
 15. Bu gece Cenab-ı Hak'ın, kendisine yönelip af dileyen müminleri bağışlayarak kurtuluş beratı verdiği bir gecedir. Hepimiz için hayırlı olsun!
 16. Bu gece beraat gecesi. Dua edelim.. Yürekler bir atsın bu gece, günahlarımız affolsun. ıyi kandiller.
 17. Bu gece beraat kandili.. Günahtan kurtuluş gecesi.. Haydi dua edelim.. Temizlensin günah defterleri.. ıyi kandiller..
 18. Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla'ya sunacağı ve O'nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. Regaip kandiliniz hayırlı olsun!
 19. Bu gece peygamberimiz Hz. Muhammed Mustafa S.A.V 'in dünyaya şereflendirdiği gecedir. O peygamber ki insanların sapıklıkta sınır tanımadığı, cehalette en üst seviyelere ulaştığı, küfür ve şirkin kölesi olduğu bir zamanda dünyaya şeref vermiş ve dünyaya ilahi bir nur, rahmani bir şifa olmuştur.. Dularımız bu gece eksik olmasın, kalplerimiz imanla dolsun, kandiliniz mübarek olsun..
 20. Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Kandiliniz mübarek olsun..
 21. Bu güzel gecelerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretinize, sıcaklığı yuvanıza dolsun. Kandiliniz mübarek olsun.
 22. Bugün ellerini semaya gönlünü Mevla'ya aç. Bugün günahlardan olabildiğince kaç. Bugün en gizli incilerini onun için saç. Çünkü bugün kandil Kandilin mübarek olsun.
 23. Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Miraç kandiliniz mübarek olsun.
 24. Duanız kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun. Kandiliniz kutlu olsun.
 25. Dul ve yetimlere yardım eden kimse, Allah yolunda cihad eden ve gündüzleri oruç, geceleri ibadetle geçiren kimse gibidir.
 26. Ellerin semaya, dillerin duaya, gönüllerin mevlaya yöneldiği bu mübarek geceni kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.
 27. Gel ey Muhammed bahardır, dualar ardında saklı, aminlerimiz vardır. Hacdan döner gibi, Kadirtan iner gibi gel gel. Bekliyoruz yıllardır. Kandiliniz mübarek olsun..
 28. Gül bahçesine girenler gül olmasalar da gül kokarlar. Kainatın en güzel gülünün kokusunun üzerinizde olması temennisiyle... ıyi Kandiller..
 29. Gün vardır, bin yıldan uzun gelir bize, bir yıl vardır bir günden kısa gelir bize. Bire bin yazılan bu gecede dua edelim Rabbimiz'e. Hayırlı kandiller..
 30. Güneşin güzel yüzü, yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler baş ucunda dursun. Güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul, Miraç kandilin mübarek olsun.
 31. Günler bize dostların güzelliği ile, geceler onların duaları ile mübarek oluyor. Umudumuz dostların hediyesi, duamız sizlerin sevgisi. Kandiliniz mübarek olsun..
 32. Hayır işler, insanı kötü ölümden korur. Gizli sadaka, Allah'ın gazabını giderir. Sıla-i rahim akrabalara iyilikte bulunmak, ömrü uzatır. Bütün hayırlı işler bir çeşit sadakadır. Dünyada hayır ehli olan kimseler, ahirette de hayır ehlidirler. Dünyada münker kötü iş ehli olan kimseler, ahirette de münker ehlidirler. Cennete herkesten önce girecek olan maruf ehli kimselerdir.
 33. Her müminin, riayet etmesi ve vefalı olması gerekli olan hususlar şunlardır:Din saygısı, edebe saygısı ve sofra saygısı.
 34. Kadın, beş vakit namazını kılar, Ramazan Orucunu tutar, kendisini yabancıdan korur ve kocasına itaat ederse, kendisine: Hangi kapısından istersen Cennete gir denir.
 35. Kalpler vardır sevgiyi paylaşmak için, insanlar vardır dostluğu yaşatmak için, kandiller vardır kutlamak ve af dilemek için.. Kandiliniz mübarek olsun.
 36. Kandiliniz mübarek olsun!!
 37. Kardeşliğin daimi olduğu, sevgilerin birleştiği, dostlukların bitmediği yine de mutlu, umutlu ve sevgi dolu,rahmetlerin yağmur gibi yağdığı nice kandillere...
 38. Kim canı gönülden iman eder, kalbini her türlü günah, nifak ve bozgunculuktan temiz tutar, dili ile doğru ve tatlı konuşur, endişeye düşmeden haline razı olur, doğru ve güzel huylu olursa gerçekten mutluluğa erer.
 39. Konsun yine pervazlara güvercinler, hu hulara karışsın aminler,mübarek akşamdır, gelin ey Fatihalar, Yasinler.... ıyi Kandiller
 40. Mübarek aylara selam olsun.. Selam olsun ey Regaip..
 41. Oruçlu için iki sevinç vardır: Biri, orucu açtığı zamanki sevincidir; diğeri de Rabbi'ne kavuştuğu zamanki sevincidir. Oruçlunun ağzından çıkan koku, Allah indinde misk kokusundan daha hoştur.
 42. Oruçlu olan kimse, bir kimsenin aleyhinde bulunmadıkça veyahut eza ve cefa yapmadıkça, ta orucunu bozuncaya kadar ibadetdedir.
 43. Regaip kandiliniz mübarek olsun! Kalpleriniz imanla dolsun!
 44. Regaip kelimesi bolluk, bereket, fazilet anlamına gelir. Bu gece Allah?ın lütuflarının bol bol verildiği bir gecedir ve üç ayların ilk kandil gecesidir. Hayırlı olsun..
 45. Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin sağanak sağanak yağdığı böyle bir gecede düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle Miraç kandilin mübarek olsun.
 46. Size karanfilin sadakatini, sümbülün bağlılığını, menekşenin tevazusunu, lalenin gururunu, leyleğın saadetini versek, bize de dua eder misiniz? Kandiliniz mübarek olsun..
 47. Talihiniz gözleriniz kadar berrak, kaderiniz bakışınız kadar güzel, umudunuz yarın kadar yakın, yarınınız aşkınız kadar mutlu, aşkınız Miraç kadar mukaddes, dualarınız istediğiniz gibi makbul olsun.
 48. Tüm Müslüman dünyasının Mübarek Regaip Kandilini tebrik ederiz.
 49. Tüm dualarınızın kabul olması dileğiyle.. Hayırlı kandiller..
 50. Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmisine vesile olan Kadir Geceniz mübarek olsun.
 51. Yağmur yüklü bulutlar gibi gelen, eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin, büyüsüne kapılmanız dileğiyle. Nice kandil
 52. Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle Miraç kandiliniz mübarek olsun.
 53. Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek Miraç kandilinizi kutlarım Allah'a emanet olun. Güzel kandiller..
 54. Zengin; çok mala sahip olana denmez, zengin kalbi olana denir. Kalb zenginliğinden mahrum olan kimse, ne kadar geniş servete sahib olursa olsun yine fakirdir. Tamaı ve hırsı sebebiyle de halk nazarında hakirdir. Kalbi zengin olan kimse de ne kadar fakir olsa herkesin nazarında muhteremdir.
 55. Zâde duygular yükselsin göklere, yükseklerde hafakan, gözlerde yaşlar, ona susamış dudaklar kadar, açılan eller var. Kandiliniz mübarek olsun.
 56. Ümit ederiz ki bu mübarek gece, zor günler geçirdiğimiz; fakat gelecek adına umutla dolu olduğumuz şu dönemlerde yeniden bir uyanışa vesile olur. Beraat kandiliniz mübarek olsun..
 57. Üç aylar olarak bilinen Recep, Şaban, Ramazan ayları manevi yönden daha önemli ve hayırlıdır. Recep ayının ilk Cuma gecesi Regaip kandilidir. Yani bu gece ALLAH'ın rahmet ve bağışlamasının bol olduğu gecedir. Edilen dualar, tövbeler bu gece kabul olunur. Yürekler binbir nurla doludur. Kandiliniz kutlu olsun..
 58. Kandil mesajları kadir gecesi; kandili regaip kandili kadir gecesi sms, sms mesajları, güzel sms mesajları,mesaj, mesajları, mesajı, söz, sözü, sözleri, sms gönder, sms gönderme, bedava sms, ücretsiz sms, gönderme, gönder, hazır, mesaj, hazır sms, hazır mesaj kandil kandil mesajları kandil mesajlari kandil mesajı kandil sms kadir gecesi; kandil kandil mesaj kandil sözleri güzel kandil kandil mesajlarä kandil mesaji kandil msj kandil e kart güzel kandil mesajları kandil kutlama mirac kandil kandil kartları en güzel kandil kandil mesajlar kandil e kartları kadir gecesi; kandil mesajları kandil resimleri resimli kandil en güzel kandil mesajları kandil tarihleri kandil gecesi kandil smsleri kandil msjları kandil tebrikleri kandil günleri hazır kandil kart kandil e kart kandil kandil kutlamaları kandil geceleri kandil ekart kandil mesjları mirac kandil mesajları kandil tebrik kandil kutlama mesajları resimli kandil mesajları sms kandil 2005 kandil kandil için kandil simidi hazır kandil mesajları kandil kutlaması kandil sms leri kandil kartlari kandil ekartları kadir gecesi; kandil mesajı kadir gecesi; kandil mesajlari kandil tebriği kandil ile kandil şiirleri bugün kandil kandil mesajä kandil ile ilgili kandil mailleri güzel kandil sözleri www kandil mesaj kandil kandil slayt kandil mesajlar1 kandil e kartlari kandil masajları komik kandil kandil dağı kandil için güzel kandil güzel güzel kandil mesajlari kandil için güzel sözler kandil sözler resimli kandil mesajlari bedava kandil kandil pps kandil hazır kandil cep kandil msj ları kandil kartı kandil msjlari yeni kandil kandil günü ağustos kandil komik kandil mesajları sözler kandil 31 ağustos kandil kandil duaları kandil güzel sözler kandil com kandil slaytları kadir gecesi; kandil sms hazır kandil mesajı 2005 kandil tarihleri mirac kandil mesajı kandil ve kadir gecesi; kandil mesaj kandil kutlamalari kandil mesejları yeni kandil mesajları kandil 31 kandil kart kandil kutlamasi en güzel kandil mesajlari güzel sözler kandil dini kandil kandil e kartlar kandil nedir kandil özel hazir kandil özel kandil ekart kandil kandili Kadir kandili mevlit kandili kadir gecesi; kandili regaip kandili mirac kandili kandili mesajları kadir gecesi; kandili mesajları berat kandili beraat kandili mirac kandili mesajları miraã kandili kandili nedir kandili mesajlari kandili e kadir gecesi; kandili nedir kandili sms kadir gecesi; kandili e kadir gecesi; kandili mesajlari kandili ile kandili e kart kadir gecesi; kandili mesajı kandili ile ilgili kandili ne kadir gecesi; kandili sms kadir gecesi; kandili e kart mihraç kandili kandili mesaj kadir gecesi; kandili ile regaib kandili kandili kutlama kadir gecesi; kandili ile ilgili mirac kandili mesajlari mihrac kandili kandili 2005 kadir gecesi; kandili anlamı kadir gecesi; kandili mesaj mira kandili mirac kandili mesajı mirac kandili e kandili sözleri kandili hakkında ne kandili kadir gecesi; kandili kutlama mirac kandili ile kadir gecesi; kandili ne kandili mesajlar mirac kandili ile ilgili kandili için kandili güzel kadir gecesi; kandili hakkında kandili ne zaman mirac kandili sms kandili e kartları kandili mesajlarä kandili tarihi kadir gecesi; kandili sözleri kandili mesaji mirac kandili mesaj kandili resimleri kandili güzel sözler kadir gecesi; kandili için kandili kutlama mesajları mirac kandili e kart miraã kandili mesajlarä kandili ile ilgili mesajlar kandili ve kandili rasathanesi bugün ne kandili kandili ekart kandili kartları kandili msj kandili tebrik kadir gecesi; kandili güzel mevlüt kandili mirac kandili nedir kadir gecesi; kandili mesaji kadir gecesi; kandili 2005 kadir gecesi; kandili e kartları kadir gecesi; kandili resimleri kandili namazı kadir gecesi; kandili özel kandili slayt kandili kutlamaları kadir gecesi; kandili mesajlar kadir gecesi; kandili ne zaman kadir gecesi; kandili ile ilgili mesajlar mırac kandili mirac kandili kutlama kadir gecesi; kandili kutlama mesajları kadir gecesi; kandili ve kandili duası kandili ile ilgili güzel kadir gecesi; kandili güzel sözler kandili anlami kandili kutlaması kandili önemi kandili smsleri kadir gecesi; kandili ekart kadir gecesi; kandili namazı kandili duaları kandili hazır kadir gecesi; kandili kartları kadir gecesi; kandili slayt kandili gecesi mevlüd kandili Kadir kandili mevlit kandili
  berat kandili mesajlari kandili ile ilgili sözler berat kandili için güzel sözler berat kandili ekartlari berat kandili smsleri berat kandil tebrikleri berat kandili kartlari berat kandili siirleri berat kandili resimleri kandili nedir berat e kart berat kandili ekart kandili özel berat kandili tebrikleri berat kandili tarihi berat kandili kartlari berat kandili msjlari berat kandili namazi berat kandili sözleri kandili dualari berat kandil mesajlari kandili sms berat kandili mesaj berat kandili kutlamasi berat kandil mesaj beraat kandili msj beraat kandili beraat kandili ile ilgili mesajlar beraat kandili msjlari beraat kandil msj mesaj beraat kandili mesajlari kandil ile ilgili sözler beraat kandili siirleri beraat kandili ile ilgili güzel sözler beraat kandili beraat kandili kartlari beraat anlami beraat kandili smsleri beraat kandili sözleri mesajlari beraat kandili nedir beraat kandili özel mesajlar beraat msjlari beraat kandili tebrikleri beraat kandil mesajlari beraat kandili mailleri beraat kandili sms beraat kandili için güzel sözler

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !